Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej w Języku Obcym

W  dniu 4 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej w Języku Obcym.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów z klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu gminy Hyżne. Gościliśmy 16 uczniów, którzy zaprezentowali piękne utwory zarówno w  języku angielskim, jak i niemieckim. Kilkoro uczniów grało również na instrumentach muzycznych, takich jak: keyboard, ukulele, saksofon. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali swoje utwory na wysokim poziomie.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Lena Mazur (kl. IV), Andżelika Pluta -(kl. VI) i Martyna Majchrowska (kl. VII a), które wykonały następujące utwory:  ‘’So this is Christmas’’, ,,Mary did you know?’’ oraz ,,Stille Nacht, heilige Nacht”. 

Andżelika Pluta zajęła III miejsce.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content