Kadra pedagogiczna

Nauczyciele:
Katarzyna Szul – dyrektor szkoły, surdopedagog, logopeda
Artur Tupaj – wicedyrektor szkoły, matematyka
Renata Banaś – rewalidacja
Agnieszka Badylak – psycholog szkolny
Jadwiga Bembenek – nauczyciel wspomagający
Bożena Bęben – wychowanie przedszkolne
Wiesława Bober – edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2A
Jolanta Budyka – wychowanie fizyczne, wych. kl. 5A
Alicja Bukała – edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2B
Aleksander Chwajta – wiedza o społeczeństwie, historia
Anna Drelinkiewicz – wychowanie przedszkolne, PP 10A
Marta Drozd – wychowanie przedszkolne, 0A
Iwona Firlej – wychowanie przedszkolne, PP 5h
Alicja Garlak – nauczyciel wspomagający
Joanna Głowiak – edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie, wych. kl. 1
ks. Grzegorz Jakubik – religia
Jadwiga Kaplita – przyroda, biologia, chemia, wych. kl. 4A
Wojciech Kawalec – biblioteka, technika
Joanna Kluz – wychowanie przedszkolne, PP 10 A
Dorota Koszela-Gąsior – język angielski, wych. kl. 4B
Urszula Krztoń – historia, język polski, wych. kl. 6
s. Anna Laska – religia
Aneta Lewandowska – język angielski
Anna Łopuszyńska – język niemiecki
Elżbieta Łuka – informatyka, plastyka
Dominika Matuła – nauczyciel wspomagający, logopeda
Joanna Mazur – wychowanie przedszkolne
Beata Mazurek – wychowanie przedszkolne, 0B
Agnieszka Miąsik – nauczyciel wspomagający
Zofia Osika – wychowanie fizyczne
Edyta Ossolińska – muzyka, plastyka, wychowanie do życia w rodzinie
Justyna Ossolińska-Kawalec – pedagog, język polski, wych. kl. 7A
Małgorzata Pałac – edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Paściak – edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 3A
Agnieszka Pieniowska – wychowanie przedszkolne, PP 10B
Krystyna Pleśniak – matematyka
Barbara Rybka – wychowawca świetlicy
Jolanta Siekaniec – wychowawca świetlicy
Anna Siuta – wychowanie przedszkolne, PP 10B
Marta Słomiana – język polski, wychowanie do życia w rodzinie, wych. kl. 5B
Jagoda Sobczyk-Jamrozik – fizyka
Barbara Starzak – geografia
Gabriela Świerczek – nauczyciel wspomagający
Barbara Urban – język polski, wych. kl. 7B
Urszula Wolanin – edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 3B
Łukasz Wróbel – muzyka
Monika Ziaja – wychowanie przedszkolne, PP 10C
Dorota Żygała – język angielski, wych. kl. 8