Oddział 0C – Sówki

Wychowawczyni oddziału: pani Iwona Firlej

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – 2022/2023

Z życia przedszkola – rok szkolny 2022/2023

Z życia przedszkola – rok szkolny 2021/2022

Wrzesień 2021

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola! Miło jest spotkać się znów ze swoimi długo niewidzianymi kolegami, koleżankami i paniami. Szczególnie ciepło w naszym gronie witamy nowe dzieci. Czeka nas kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Staniemy się małymi artystami, twórcami, odkrywcami, a wszystko po to, by dobrze się bawić i jak najwięcej nauczyć.
15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia, działania. Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt nie zwracał na nie uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu. Dzieci wykonały również prace związane z kropeczkami.
29 września – udział w akcji Narodowe Czytanie: dzieci zobaczyły fragment dzieła Gabrieli Zapolskiej pt. „Moralność Pani Dulskiej” w wykonaniu nauczycielek i próbowały odpowiadać na pytania do tekstu. Spacerowały po sali i liczyły kroki, jak pan Dulski. Wykonały również pamiątkową kartę do kroniki, odbijając stempel otrzymany z Kancelarii Prezydenta RP.
30 września „Sówki” obchodziły niezwykłe święto: Dzień Chłopaka. Były drobne upominki i oczywiście mnóstwo życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu niespodzianek.

PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

Skip to content