Boże Narodzenie tuż, tuż…

Z tej okazji w naszej szkole, jak co roku, odbyły się Jasełka. Inscenizacja odegrana została przez uczniów klas IV i V b. Przygotowania i próby odbywały się pod czujnym okiem s. Anny, która włożyła wiele troski i serca w to, by aktorzy jak najpiękniej przekazali przesłanie płynące z faktu Bożego Narodzenia. Uroczystość uświetniał piękny śpiew chórku.

Ponadto uczniowie kl. IV wraz z opiekunami przygotowali i podarowali wszystkim pracownikom naszej szkoły drobne upominki wraz z życzeniami  świątecznymi.

Niech wzajemna życzliwość, dobro, zrozumienie, przebaczenie, pokój w sercach towarzyszą nam nie tylko na czas nadchodzących Świąt, ale także każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiększenie
Kontrast