Sukcesy w konkursach

Z ogromną satysfakcją informujemy, że w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Online o tematyce świątecznej Moje spojrzenie na postać św. Mikołaja uczennica naszej szkoły Julia Jasińska z kl. 7a w kategorii szkoły podstawowe, klasy VII do VIII i szkoły średnie zdobyła wyróżnienie za pracę pt. „Skrzaty”. Natomiast w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Experymentarium Świąteczny prezent dla Profesora Einsteina Jagoda Baran z kl. 6 zdobyła Nagrodę Publiczności.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasza szkoła wzięła również udział w Wielkim Teście Edukacyjnym ŚWIAT i JA, który w tym roku szkolnym przebiega pod hasłem: „DZIWNY ROK”.

Zapewne każdy z nas wie, że rok 2020 jest najdziwniejszy ze wszystkich w XXI wieku. Nasze życie codzienne, relacje z innymi, sposób spędzania czasu oraz nasze możliwości rozwoju bardzo się zmieniły.
W jaki sposób ten rok wpłynął na Ciebie, Twoich bliskich i cały świat?
Czy jest to dla Ciebie czas stracony, czy raczej czas większych możliwości?
Jak wygląda życie Twoje i innych w tych nietypowych czasach?
Jaki dla Ciebie jest ten „dziwny rok”?

Na te pytania starali się odpowiedzieć nasi uczniowie: Judyta Ossolińska (kl. 4b), Zofia Ossolińska (kl. 7b), Weronika Biśto (kl. 5b), Wiktoria Miąsik (kl. 7a), Kornelia Dziduch (kl. 5a) i Artur Sieńko (kl. 6), wykonując prace plastyczne, które przedstawiają ich „trudny czas”.

Obecnie czekamy na wyniki, także trzymamy kciuki za naszych uczniów!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiększenie
Kontrast