Zawieszenie zajęć w szkole – klasy I-VIII

Szanowni Państwo,

od najbliższego poniedziałku na zdalne nauczanie przechodzą także uczniowie klas I-III. Na chwilę obecną zawieszenie zajęć stacjonarnych dla wszystkich uczniów będzie obowiązywać do 29 listopada. Do szkoły w dalszym ciągu uczęszczać będą dzieci z przedszkola – z punktu przedszkolnego (dworek) oraz z „zerówek” (budynek szkoły).

W naszej szkole zajęcia zdalne prowadzimy za pomocą narzędzi Google, w szczególności Classroom oraz Meet. Na pierwszej wywiadówce rodzice uczniów młodszych klas otrzymali loginy i hasła, które umożliwią zalogowanie się na platformę edukacyjną.

Zajęcia odbywają się synchronicznie (uczniowie i nauczyciele korzystają z platformy w tym samym czasie, dzięki czemu uczniowie uczestniczą w lekcji „na żywo”), zgodnie z obowiązującym do tej pory harmonogramem. Aby zapewnić dzieciom bezpieczne i higieniczne warunki nauki, część zajęć zostanie skrócona – o szczegółach zostaną Państwo poinformowani przez wychowawców za pośrednictwem e-dziennika.

Na wszystkich zajęciach sprawdzana jest obecność. Przypominamy, że udział w lekcjach jest obowiązkowy. Prosimy o zapewnienie dzieciom odpowiedniego sprzętu (komputera z kamerą i mikrofonem bądź urządzenia mobilnego).

Do dyspozycji Państwa oraz dzieci pozostają pedagog oraz psycholog szkolny. Godziny ich pracy nie zmieniają się (dostępne są w zakładce „W SZKOLE”). Do kontaktów za pośrednictwem Meet należy wykorzystać konto dziecka.

Biblioteka szkolna pracuje wg dotychczasowego harmonogramu.

Instrukcje, które mogą być pomocne w rozpoczęciu pracy z platformą e-learningową Google znajdziecie Państwo TUTAJ. W razie utraty hasła lub innych problemów technicznych prosimy kontaktować się z wychowawcami klas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *