Listopad 2021

W miesiącu listopadzie dzieci z grupy „Kociaki” wzięły udział:

– w organizowanym przez Panie z grupy „Żabki” Przeglądzie Mody Patriotycznej

Z okazji Święta Niepodległości Polski dzieci przedszkolne przygotowały się do Przeglądu Mody Patriotycznej. Piękne, narodowe i regionalne stroje zachwycały kolorystyką i bogactwem elementów dopasowanych odpowiednio do ubioru. Dzieci miały możliwość zaprezentowania strojów na specjalnie przygotowanym wybiegu dla modeli i modelek.

– w akcji „Szkoła do Hymnu 2021”

Nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczyło w zorganizowanym z inicjatywy MEiN odśpiewaniu Hymnu Narodowego o symbolicznej godzinie 11:11 w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości. Relacje ze wspólnego śpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” są zamieszczone na stronie Facebooka szkoły. 

– w świętowaniu Dnia Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci odwiedził Pluszowy Miś, zostawiając im słodki miodek, mydełko w kształcie misia, kolorowankę oraz Dyplomik Przyjaciela Plusowego Misia. Radości nie było końca!

– w przygotowaniu „KARTKI URODZINOWEJ DLA AMELKI”

Amelka to dziewczynka z Rzeszowa, która od sierpnia 2015 roku dzielnie walczy z nowotworem złośliwym mózgu. 22 listopada dziewczynka obchodziła swoje ósme urodziny. Był to też czas, kiedy wróciła na chwilę z tatą do domu, żeby nabrać sił na kolejny etap leczenia – protonoterapię. Wobec tego przedszkolaki przygotowały dla niej niespodziankę – kartki urodzinowe.

Skip to content