Czerwiec w oddziale Kociaków

 • Dzień dziecka: „Bawimy się razem” – wspólne zabawy dzieci. Uczestniczenie w imprezie zorganizowanej przez Radę Rodziców (zabawy z animatorem, puszczanie baniek mydlanych, zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach).

  „Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
  Projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
  Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta”.
  Jan Paweł II
 • Zabawy w gry wielkoformatowe – udział dzieci w animacjach w plenerze oraz zajęć w strefie drewnianych gier wielkoformatowych. Przedszkolaki miały możliwość z zapoznania się z następującymi grami: kreator budowy, mistrz balansu, rzędowy gigant, znawca rzutów, król cierpliwości, sokole oczko.
 • Udział w akcji „Dzień pustej klasy”. Dzień Pustej Klasy to globalny ruch mający na celu inspirowanie i celebrowanie zabaw oraz nauki na świeżym powietrzu. W tym dniu przedszkolaki spędziły dzień na grach, zabawach i odpoczynku na świeżym powietrzu – w ogrodzie przedszkolnym.
 • Dzień Rodziny – przedszkolaki wraz z rodzicami świętowały najważniejszy dzień w roku – Dzień Rodziny. Maluszki zaprezentowały wiersze i piosenki będące wyrazem podziękowania i miłości. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowały się do swoich ról, wiedząc, że przedstawienie dedykowane jest ukochanym rodzicom. Na zakończenie wręczyły ozdobne serca oraz zdjęcia w pięknych ramkach.
 • Realizacja dwóch kolejnych bloków tematycznych Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Miś Bajkuś w krainie Bajkoterapii” – „Bajka o dwóch ołówkach” i „Wesoły Puchcio” Marii Molickiej. Tematyka bajek nawiązywała do przyjaźni. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadań, odpowiadały na pytania nauczyciela, nazywały uczucia towarzyszące głównym bohaterom. Ponadto uczestniczyły w zabawach pantomimicznych, dramowych, także integrujących grupę.
 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 – wręczenie dzieciom dyplomów, wykonanie pamiątkowego zdjęcia.

Kochane Dzieci i drodzy Rodzice!

Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom
życzymy wspaniałych, pogodnych, roześmianych,
ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Niech ten letni czas będzie wypełniony
niezapomnianymi chwilami i wrażeniami!

Do zobaczenia we wrześniu!

Skip to content